Додади коментар

Коректор лента 5ммх8м

Коректор лента 5ммх8м

60,00 ден.
Шифра на производ: 2Н663-8

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Лентата е на база на целулоза, силна и одлично ги покрива трагите од пенкало.

Производител

Ноки

Тежина гр.

20,00

Останати производи од оваа група

Во кошничка

30,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.
Во кошничка

58,00 ден.
Во кошничка

30,00 ден.
Во кошничка

37,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места