Додади коментар

Коректор пенкало 10гр

Коректор пенкало 10гр

63,00 ден.
Шифра на производ: 2К83301

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

- Корективно пенкало; - Металниот врв на пенкалото е идеален за корекција на линии дебели 2мм; - Врвот е со топче што не дозволува затнување; - Брзо сушење и перфектно покривање; - Погодно за сите мастила и отпечатоци;

Производител

Корес

Тежина гр.

19,00

Останати производи од оваа група

Во кошничка

120,00 ден.
Во кошничка

37,00 ден.
Во кошничка

58,00 ден.
Во кошничка

40,00 ден.
Во кошничка

60,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места