Додади коментар

Коректор со четче

Коректор со четче

30,00 ден.
Шифра на производ: 2Н41110

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

-За сите видови корекции; - По нанесување се суши веднаш; - Пред да се употреби да се протресе; - Да се затвори капачето после користењето;

Производител

Ноки

Тежина гр.

28,00

Останати производи од оваа група

Во кошничка

37,00 ден.
Во кошничка

60,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.
Во кошничка

58,00 ден.
Во кошничка

30,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места