Додади коментар

ЕТИКЕТИ ЗА ЦЕНИ ВО БОЈА (656717) -100

ЕТИКЕТИ ЗА ЦЕНИ ВО БОЈА (656717) -100

25,00 ден.
21,00 ден.
Шифра на производ: 200019

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

етикета за цена; димензија 12*21мм.; 800 етикети во 1 ролна

Тежина гр.

23,00

Останати производи од оваа група

Во кошничка

15,00 ден.
13,00 ден.
Во кошничка

165,00 ден.
140,00 ден.
Во кошничка

165,00 ден.
140,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места