Додади коментар

Коректор и разредувач

Коректор и разредувач

58,00 ден.
Шифра на производ: 2К62102

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Коректор + разредувач по 20мл

Производител

Корес

Тежина гр.

64,00

Останати производи од оваа група

Во кошничка

30,00 ден.
Во кошничка

37,00 ден.
Во кошничка

30,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.
Во кошничка

60,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места