Лепак во стик 15гр.

Додади коментар

Лепак во стик 15гр.

Лепак во стик 15гр.

53,00 ден.
Шифра на производ: 2К12152С

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

УНИВЕРЗАЛНО ЛЕПИЛО ВО СТИК. СОДРЖИНА 15гр. СЕ КОРИСТИ ЗА ЛЕПЕЊЕ НА СЕКАКОВ ВИД ХАРТИЈА. ДЕЈСТВУВА ПО 60 СЕКУНДИ. НЕ Е ТОКСИЧНО. СЕ ПЕРЕ ЛЕСНО СО ЛАДНА ВОДА. ИДЕАЛНО ЗА РАБОТА ВО УЧИЛИШТЕ И КАНЦЕЛАРИЈА.

Производител

Корес

Тежина гр.

30,00

Останати производи од оваа група

Во кошничка

270,00 ден.
Во кошничка

70,00 ден.
Во кошничка

20,00 ден.
Во кошничка

130,00 ден.
Во кошничка

60,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места