Додади коментар

Хефталица столна 23/6-24

Хефталица столна 23/6-24

2195,00 ден.
1866,00 ден.
Шифра на производ: 2ДЕ135

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Максимален капацитет на хефтање: 240 листови Максимален капацитет на полнење: 100х23/6-24 хефт иглици Користи 23/6-24 хефт иглици Цврста конструкција

Производител

Делта

Тежина гр.

1291,00

Останати производи од оваа група

Во кошничка

35,00 ден.
30,00 ден.
Во кошничка

399,00 ден.
339,00 ден.
Во кошничка

80,00 ден.
68,00 ден.
Во кошничка

500,00 ден.
425,00 ден.
Во кошничка

177,00 ден.
150,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места