Додади коментар

Пенкало 1,0мм - црвено

Пенкало 1,0мм - црвено

40,00 ден.
Шифра на производ: 2МИ90320

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

- Дебелина на мина: 1,0мм - Боја на мастило: црвена

Производител

Милан

Тежина гр.

10,00

Останати производи од оваа група

Во кошничка

170,00 ден.
Во кошничка

60,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.
Во кошничка

10,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места