Додади коментар

Градежна книга

Градежна книга

170,00 ден.
Шифра на производ: 2КА1153

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

- 100 листа - Хартија НЦР - Формат А4 - Корица хромокартон 250гр/м2

Тежина гр.

341,00

Останати производи од оваа група

Во кошничка

40,00 ден.
Во кошничка

150,00 ден.
Во кошничка

60,00 ден.
Во кошничка

20,00 ден.
Во кошничка

60,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места