Додади коментар

Фактура А4

Фактура А4

140,00 ден.
Шифра на производ: 200098

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

- 100 листа - Хартија НЦР - Формат А4

Тежина гр.

367,00

Останати производи од оваа група

Во кошничка

60,00 ден.
Во кошничка

60,00 ден.
Во кошничка

60,00 ден.
Во кошничка

40,00 ден.
Во кошничка

140,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места