Дрвени боици - 1/12 Примо

Додади коментар

Дрвени боици - 1/12 Примо

Дрвени боици - 1/12 Примо

99,00 ден.
Шифра на производ: 2П503-12

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

12 дрвени боици - Лесни за боење - Отпорни при притисок од кршење - Лесни за оштрење

Производител

Примо

Димензии

21,00x9,00x1,00

Тежина гр.

80,00

Останати производи од оваа група

Во кошничка

200,00 ден.
Во кошничка

170,00 ден.
Во кошничка

95,00 ден.
Во кошничка

195,00 ден.
Во кошничка

145,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места