Дрвени боици - 1/12 џамбо

Додади коментар

Дрвени боици - 1/12 џамбо

Дрвени боици - 1/12 џамбо

200,00 ден.
Шифра на производ: 2Ј140300

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Дрвени боици - 1/12 - Лесни за боење - Отпорни при притисок од кршење - Лесни за оштрење

Производител

Ј-Плус

Димензии

21,00x11,50x1,00

Тежина гр.

178,00

Останати производи од оваа група

Во кошничка

120,00 ден.
Во кошничка

220,00 ден.
Во кошничка

170,00 ден.
Во кошничка

700,00 ден.
Во кошничка

99,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места