Додади коментар

Линијар 30цм со фигури

Линијар 30цм со фигури

35,00 ден.
30,00 ден.
Шифра на производ: 2Е150

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Линијар 30цм со фигури.

Димензии

30,00x7,00x0,00

Тежина гр.

32,00

Останати производи од оваа група

Во кошничка

55,00 ден.
47,00 ден.
Во кошничка

90,00 ден.
76,00 ден.
Во кошничка

70,00 ден.
59,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места