Додади коментар

Линијари - 4 парчиња

Линијари - 4 парчиња

55,00 ден.
Шифра на производ: 2Е0098

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Линијари 4 видови: - Линијар 30 цм - Триаголник 45° - 12цм - Триаголник 60° - 18цм - Агломер - 180°

Димензии

35,50x16,00x1,00

Тежина гр.

78,00

Останати производи од оваа група

Во кошничка

40,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места