Додади коментар

Дрвени боици - сини

Дрвени боици - сини

53,00 ден.
45,00 ден.
Шифра на производ: 2П541

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Дрвени боици - сини

Спецификација

Производител

Примо

Тежина гр.

22,00

Останати производи од оваа група

Во кошничка

190,00 ден.
161,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
170,00 ден.
Во кошничка

195,00 ден.
166,00 ден.
Во кошничка

220,00 ден.
187,00 ден.
Во кошничка

700,00 ден.
595,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места