Додади коментар

НОВА ГОДИНА

НОВА ГОДИНА

395,00 ден.
Шифра на производ: 7500826

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

НОВА ГОДИНА е тридимензионална сликовница за доживување нови авантури, кои особено се интересни и забавни за Нова година. Се префрлате во свет кои како реално да го доживувате со тридимензионалната форма на сликовницата. Затоа читајте и нурнете во авантурата за новогодишната магија!

Повез

Тврд

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

595,00 ден.
Во кошничка

490,00 ден.
Во кошничка

340,00 ден.
Во кошничка

650,00 ден.
Во кошничка

560,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места