Додади коментар

Мојот учител, СЕМАФОР

Мојот учител, СЕМАФОР

430,00 ден.
Шифра на производ: 7100592

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Интересна едукативна сликовница за: Како се поминува улица? Што значат сообраќајни знаци и сигнализација? Со помош на оваа прекрасна звучна книга ќе научиш се за безбедно однесување на улица, во парк или во двор. Притисни ги копчињата, научи ги сообраќајните знаци и звуците на возилата и уживај во неколку весели песнички.

Издавач

Просветно Дело

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

840,00 ден.
Во кошничка

650,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места