Додади коментар

БРОИМЕ СО БАРБИ

БРОИМЕ СО БАРБИ

190,00 ден.
152,00 ден.
Шифра на производ: 7500890

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Интерактивна сликовница за првично учење на броевите до 10. Понудени се броевите со начинот на пишување, со пребројување елементи а потоа пишување на бројот. Илустрациите убаво се дополнуваат со изучувањето на броевите. Со оваа сликовница лесно се учи, зашто ако се згреши со магичното фломастерче лесно ќе се избрише.

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

170,00 ден.
136,00 ден.
Во кошничка

168,00 ден.
67,00 ден.
Во кошничка

320,00 ден.
256,00 ден.
Во кошничка

170,00 ден.
136,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
200,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места