20 НЕВЕРОЈАТНИ ДЕВОЈКИ КОИ ГО ПРОМЕНИЈА СВЕТОТ

Додади коментар

20 НЕВЕРОЈАТНИ ДЕВОЈКИ КОИ ГО ПРОМЕНИЈА СВЕТОТ

20 НЕВЕРОЈАТНИ ДЕВОЈКИ КОИ ГО ПРОМЕНИЈА СВЕТОТ

490,00 ден.
392,00 ден.
Шифра на производ: 7500910

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Ова е книга за 20 неверојатни девојки со големи сништа, огромен талент и неверојатна упорност, кои станале големи жени! Концептот во книгата е поделен на: уметници, спортистки, истражувачки, модни икони, пронаоѓачки, писателки, активистки за човекови права. Нивната тајна? Тие научиле да се слушаат себеси, и да ги следат мечтите кои ги чувале во нивните срца. Потоа тие вложиле многу време за да ги постигнат целите кои ги поставиле пред себе! Нивната мисла: Нашите животи брзо минуваат, но понекогаш треба само да забавиш за да го промениш светот! Читајте и восхитувајте се!

Издавач

Просветно Дело

Производител

Moon

Останати производи од оваа група

Во кошничка

160,00 ден.
128,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
128,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
128,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
128,00 ден.
Во кошничка

490,00 ден.
392,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места