20 НЕВЕРОЈАТНИ МОМЧИЊА КОИ ГО ПРОМЕНИЈА СВЕТОТ

Додади коментар

20 НЕВЕРОЈАТНИ МОМЧИЊА КОИ ГО ПРОМЕНИЈА СВЕТОТ

20 НЕВЕРОЈАТНИ МОМЧИЊА КОИ ГО ПРОМЕНИЈА СВЕТОТ

490,00 ден.
416,00 ден.
Шифра на производ: 7500911

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Неверојатни приказни за 20 уште поневеројатни момчиња кои го променија светот. Приказни за личности со големи сништа, огромен талент и неверојатна упорност кои станале големи мажи. Концептот е поделен на: големи водачи, спортисти, пронаоѓачи, сликари, филмски уметници, писатели, икони, музичари истражувачи. Откријте кои се тие имиња, прочитајте за нивните животи, со какви тешкотии се соочувале на почетокот, но и за тоа колкава била нивната љубопитност и амбиција да го постигнат тоа по што ги памти цел свет.

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

160,00 ден.
136,00 ден.
Во кошничка

2000,00 ден.
Во кошничка

995,00 ден.
696,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
136,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
136,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места