ИГРАЈ СИ СО БАРБИ И НЕЈЗИНИТЕ МИЛЕНИЧИЊА

Додади коментар

ИГРАЈ СИ СО БАРБИ И НЕЈЗИНИТЕ МИЛЕНИЧИЊА

ИГРАЈ СИ СО БАРБИ И НЕЈЗИНИТЕ МИЛЕНИЧИЊА

160,00 ден.
Шифра на производ: 9100730

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Ова издание „Играј си со Барби и нејзините миленичиња“ претставува интерактивно издание за деца. Со помош на лепенките децата ќе имаат можност да ги украсуваат страниците и да ги декорираат.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек повез

Останати производи од оваа група

Во кошничка

490,00 ден.
392,00 ден.
Во кошничка

320,00 ден.
256,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.
152,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.
152,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места