ИГРАЈ СИ СО БАРБИ И НЕЈЗИНИТЕ ПРИЈАТЕЛКИ

Додади коментар

ИГРАЈ СИ СО БАРБИ И НЕЈЗИНИТЕ ПРИЈАТЕЛКИ

ИГРАЈ СИ СО БАРБИ И НЕЈЗИНИТЕ ПРИЈАТЕЛКИ

160,00 ден.
Шифра на производ: 9100731

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Ова издание „Играј си со Барби и нејзините пријателки“ претставува интерактивно издание за деца. Со помош на лепенките децата ќе имаат можност да ги украсуваат страниците и да ги декорираат.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек повез

Останати производи од оваа група

Во кошничка

160,00 ден.
Во кошничка

180,00 ден.
144,00 ден.
Во кошничка

150,00 ден.
60,00 ден.
Во кошничка

130,00 ден.
52,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места