АВАНТУРА СО ВЕЛИГДЕНСКОТО ЗАЈАЧЕ

Додади коментар

АВАНТУРА СО ВЕЛИГДЕНСКОТО ЗАЈАЧЕ

АВАНТУРА СО ВЕЛИГДЕНСКОТО ЗАЈАЧЕ

590,00 ден.
Шифра на производ: 7100605

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 5 Велес
Бр. 6 Струмица
Бр. 8 Кочани
Бр. 9 Битола
Бр. 11 Тетово
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 16 Скопје, Лептокарија
Бр. 17 Струга
Бр. 18 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Центар
Бр. 24 Куманово
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 29 Кавадарци
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе

Придружи му се на Велигденското Зајаче во неговата авантура да го пронајде пријателот кој ќе може да ја поправи машината за правење велигденски јајца. Машината се расипа, велигденските јајца немаат правилна форма, а Зајачето мора да стигне навреме за Велигден. Ќе најде ли помош навреме? Откријте во оваа возбудлива 3Д сликовница!

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд повез

Останати производи од оваа група

Во кошничка

490,00 ден.
Во кошничка

395,00 ден.
Во кошничка

340,00 ден.
Во кошничка

595,00 ден.
Во кошничка

650,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места