ВРВНИ ДЕТЕКТИВИ – НА БРОД

Додади коментар

ВРВНИ ДЕТЕКТИВИ – НА БРОД

ВРВНИ ДЕТЕКТИВИ – НА БРОД

189,00 ден.
Шифра на производ: 7100309

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Изданието „Врвни детективи – на брод“ претставува сликовница со загатки и лепенки. Иво и Миа се истражители. Тие истражуваат и решаваат загатки! Помогни им и ти! Содржи детективска картичка за идентификација, уверение, па дури и лажен пасош! Содржи преку 30 супер лепенки! Почни ја својата детективска приказна!

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек повез

Останати производи од оваа група

Во кошничка

160,00 ден.
Во кошничка

140,00 ден.
Во кошничка

140,00 ден.
Во кошничка

175,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места