Fashion Star – стикери / МЕЃУ ДЕВОЈКИ

Додади коментар

Fashion Star – стикери / МЕЃУ ДЕВОЈКИ

Fashion Star – стикери / МЕЃУ ДЕВОЈКИ

160,00 ден.
Шифра на производ: 7100517

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Изданието „Fashion star – стикери / МЕЃУ ДЕВОЈКИ“ изобилува со прекрасни лепенки со кои децата ќе имаат можност да ги декорират колоритните страници на девојките.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек повез

Останати производи од оваа група

Во кошничка

120,00 ден.
Во кошничка

175,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
Во кошничка

180,00 ден.
Во кошничка

170,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места