Fashion Star – стикери / ТОП МОДЕЛИ

Додади коментар

Fashion Star – стикери / ТОП МОДЕЛИ

Fashion Star – стикери / ТОП МОДЕЛИ

160,00 ден.
Шифра на производ: 7100518

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Изданието „Fashion star – стикери / ТОП МОДЕЛИ“ изобилува со прекрасни лепенки со кои децата ќе имаат можност да ги декорират колоритните страници на топ моделите.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек повез

Останати производи од оваа група

Во кошничка

158,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
Во кошничка

140,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.
Во кошничка

175,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места