ВЕЛИГДЕНСКИ ХАРТИЕНИ ИЗРАБОТКИ

Додади коментар

ВЕЛИГДЕНСКИ ХАРТИЕНИ ИЗРАБОТКИ

ВЕЛИГДЕНСКИ ХАРТИЕНИ ИЗРАБОТКИ

170,00 ден.
136,00 ден.
Шифра на производ: 7500962

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Со изданието „Велигденски хартиени изработки“ децата ќе имаат можност на лесен и едноставен начин да изработат разни велигденски форми и украси, без ножички и без сечење! Формите се лесни за склопување. Изданието содржи над 100 лепенки за украсување! Одвој, превиткај, обој и играј си!

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Останати производи од оваа група

Во кошничка

190,00 ден.
76,00 ден.
Во кошничка

329,00 ден.
132,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
Во кошничка

168,00 ден.
67,00 ден.
Во кошничка

320,00 ден.
256,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места