Додади коментар

БЛЕСКАВИ ПРИНЦЕЗИ

190,00 ден.
Шифра на производ: 7500918

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Боенка во која освен боење девојчињата имаат можност да дополнуваат и комбинираат што ќе облечат принцезите. Со помош на волшебните светкави лепливи фолии, тоа станува полесно и позабавно. Девојчињата можат да ги бојат принцезите и со блескавите фолии да ги доведат до совршен изглед.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Останати производи од оваа група

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места