МОЈОТ АТЛАС НА МОРИЊАТА

Додади коментар

МОЈОТ АТЛАС НА МОРИЊАТА

МОЈОТ АТЛАС НА МОРИЊАТА

220,00 ден.
Шифра на производ: 7500940

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Изданието „Мојот атлас на морињата“ претставува едукативно издание за деца кое нуди нов пристап на учење. Преку новиот метод што го нуди ова издание децата ќе имаат можност на лесен и забавен начин да ги научат морињата и морските животни. Книгата содржи многу лепенки и голем постер. Детето ќе научи мошне голем број на факти и занимливости преку забавен и интерактивен начин!

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Останати производи од оваа група

Во кошничка

70,00 ден.
Во кошничка

140,00 ден.
Во кошничка

105,00 ден.
Во кошничка

20,00 ден.
Во кошничка

440,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места