БАРБИ DREAMTOPIA БОЕНКА + ДРВЕНИ БОИЧКИ

Додади коментар

БАРБИ DREAMTOPIA БОЕНКА + ДРВЕНИ БОИЧКИ

БАРБИ DREAMTOPIA БОЕНКА + ДРВЕНИ БОИЧКИ

190,00 ден.
152,00 ден.
Шифра на производ: 7500934

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Барби Dreamtopia содржи листови за боење и дрвени боички со кои детето ќе може да ги набои прекрасните цртежи од Барби, а потоа да ги декорира со лепенките!

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Останати производи од оваа група

Во кошничка

250,00 ден.
200,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
Во кошничка

490,00 ден.
392,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.
152,00 ден.
Во кошничка

170,00 ден.
136,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места