Додади коментар

БАМБИ

БАМБИ

100,00 ден.
70,00 ден.
Шифра на производ: 7100456

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Изданието „Бамби“ ја раскажува класичната приказна за срнчето Бамби. Приказната е раскажана на едноставен и интересен начин, забавен за децата. Илустрациите се колоритни и впечатливи, приспособени за возраста.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Останати производи од оваа група

Во кошничка

160,00 ден.
112,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.
133,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.
133,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
140,00 ден.
Во кошничка

100,00 ден.
70,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места