Додади коментар

КАДЕ СЕ ШТРУМФНАЛ МУСКУЛКО

КАДЕ СЕ ШТРУМФНАЛ МУСКУЛКО

170,00 ден.
85,00 ден.
Шифра на производ: 7100523

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Како да го штрумфнеш Мускулко? Ништо полесно! Треба да го пронајдеш во секоја од штрумфастичните сцени во оваа книга. Играта продолжува со многу други предмети и Штрумфови кои треба да се пронајдат. Можеш да си играш со часови...

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Останати производи од оваа група

Во кошничка

149,00 ден.
119,00 ден.
Во кошничка

149,00 ден.
119,00 ден.
Во кошничка

180,00 ден.
126,00 ден.
Во кошничка

170,00 ден.
85,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
80,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места