Додади коментар

АНГЛИСКА ГРАМАТИКА

АНГЛИСКА ГРАМАТИКА

150,00 ден.
Шифра на производ: 511503

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Изданието „Англиска граматика“ претставува дидактичко средство и прирачник по граматика кое содржи граматички вежби за почетници. Изданието содржи практични вежби од современиот англиски јазик.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Останати производи од оваа група

Во кошничка

30,00 ден.
Во кошничка

360,00 ден.
Во кошничка

199,00 ден.
Во кошничка

90,00 ден.
Во кошничка

385,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места