Фантастичниот господин Лисец

Додади коментар

Фантастичниот господин Лисец

Фантастичниот господин Лисец

170,00 ден.
Шифра на производ: 9100158

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Фантастичниот господин Лисец претставува совршена форма на модерна бајка во која Дал е на страната на животните – лисиците, јазовците, кртовите, зајаците....наспроти луѓето кои се злобни и лоши. Г-динот Лисец е многу итар и умен и ќе ги надмудри опаките фармери.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Останати производи од оваа група

Во кошничка

147,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.
Во кошничка

170,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места