Додади коментар

Кристална планета

Кристална планета

170,00 ден.
Шифра на производ: 9100186

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Во животот не е сè како во приказните, но во приказните е сè како во животот. Ова ѝ се случи на една Катерина кога го заврши четвртото одделение. Оттогаш врската со Верна е во прекин. Некој може да помисли оти до прекинот дошло поради бунт на Кахалите, или избувнала нова војна со безобразните и жестоките Каратонци. Но Катерина и Јана цврсто веруваат дека Зена еден убав ден сепак ќе им се јави, било на едната, било на другата. Затоа тие се се неразделни другарки. А мене ми го рекоа и ова: следниот пат, ако дојде до уште едно патување на Верна – одат двете.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Останати производи од оваа група

Во кошничка

147,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.
Во кошничка

170,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места