Валентина - ПРВИОТ БАКНЕЖ НИКОГАШ НЕ СЕ ЗАБОРАВА

Додади коментар

Валентина - ПРВИОТ БАКНЕЖ НИКОГАШ НЕ СЕ ЗАБОРАВА

Валентина - ПРВИОТ БАКНЕЖ НИКОГАШ НЕ СЕ ЗАБОРАВА

250,00 ден.
Шифра на производ: 9100638

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Валентина има 13 години и оди во основно училиште. Таа од таму има доста авантури за прераскажување. Учителот ги поканил на еден ден во планина. Но во шумата ги изненадува силно невереме. Откријте каде се засолнила Валентина со Тацио и каква тајна таа крие!?

Издавач

Просветно Дело

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

120,00 ден.
Во кошничка

150,00 ден.
Во кошничка

295,00 ден.
Во кошничка

410,00 ден.
Во кошничка

220,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места