Валентина - ДОАЃААТ ГОЛЕМИ НОВОСТИ

Додади коментар

Валентина - ДОАЃААТ ГОЛЕМИ НОВОСТИ

Валентина - ДОАЃААТ ГОЛЕМИ НОВОСТИ

250,00 ден.
Шифра на производ: 9100639

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Доаѓаат големи новости! Не ми се верува: моите родители одлучија да ја посвојат Ирена! Треба да се подготват многу нешта: документите, собата... А Ирена? Ќе се навикне ли на новата средина? Всушност, нештата и не се толку едноставни како што мислев...

Издавач

Просветно Дело

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

295,00 ден.
Во кошничка

410,00 ден.
Во кошничка

220,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места