ВАЛЕНТИНА И ДРУГАРИТЕ - ВЕТУВАЊА И ЛАГИ

Додади коментар

ВАЛЕНТИНА И ДРУГАРИТЕ - ВЕТУВАЊА И ЛАГИ

ВАЛЕНТИНА И ДРУГАРИТЕ - ВЕТУВАЊА И ЛАГИ

250,00 ден.
Шифра на производ: 9100636

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Валентина и другарите Ново училиште, нови пријатели Здраво, јас сум Валентина! Имам четиринаесет години и одам во средно училиште. Сакаш ли да те запознаам со моите нови пријатели! Уште неколку дена и ќе тргнам во средно училиште! Морам да ви признаам дека, за разлика од моите пријатели, јас не сум многу загрижена бидејќи сакам новости и бидејќи Отилија ќе биде во иста паралелка со мене. Но, којзнае дали новиот живот ќе ни дозволи да ги зачуваме пријателствата и навиките што ги имаме од секогаш

Издавач

Просветно Дело

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

490,00 ден.
Во кошничка

295,00 ден.
Во кошничка

295,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места