МОЈОТ ПРВ РЕЧНИК ПО АНГЛИСКИ ЈАЗИК

Додади коментар

МОЈОТ ПРВ РЕЧНИК ПО АНГЛИСКИ ЈАЗИК

МОЈОТ ПРВ РЕЧНИК ПО АНГЛИСКИ ЈАЗИК

450,00 ден.
Шифра на производ: 511417

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Мојот прв речник по англиски јазик е основна алатка при изучувањето на англискиот јазик. Содржи 1000 зборови, 1000 илустрации за почетно изучување на англискиот јазик. Едноставен, ефикасен и секогаш забавен!

Издавач

Просветно Дело

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

595,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
Во кошничка

370,00 ден.
Во кошничка

441,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места