АКТИВНИ УМОВИ - ПОГОДИ И ОБОЈ

Додади коментар

АКТИВНИ УМОВИ - ПОГОДИ И ОБОЈ

АКТИВНИ УМОВИ - ПОГОДИ И ОБОЈ

95,00 ден.
Шифра на производ: 7100428

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 5 Велес
Бр. 6 Струмица
Бр. 8 Кочани
Бр. 9 Битола
Бр. 11 Тетово
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 16 Скопје, Лептокарија
Бр. 17 Струга
Бр. 18 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Центар
Бр. 24 Куманово
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 29 Кавадарци
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе

Ова е боенка за деца на возраст над 3 години. Боенка каде ќе имаат можност да ги бојат мотивите или по своја желба или според зададениот пример. Ова издание ќе ти помогне да ги научиш боите притоа уживајќи во живописните илустрации!

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

160,00 ден.
Во кошничка

150,00 ден.
Во кошничка

110,00 ден.
Во кошничка

340,00 ден.
Во кошничка

135,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места