ПРВАТА ГОДИНА НА ДЕТЕТО - креативен центар

Додади коментар

ПРВАТА ГОДИНА НА ДЕТЕТО - креативен центар

ПРВАТА ГОДИНА НА ДЕТЕТО - креативен центар

200,00 ден.
Шифра на производ: 7100000

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Првата година на детето Поентата на оваа книга е многу едноставна – треба да им помогне на младите мајки полесно и безгрижно да го поминат периодот од првиот плач на бебето по излегување од родилиштето, па се до првата година на детето. Во овој наслов младите мајки ќе се запознаат со се што е потребно за исхраната на бебето, за тоа како да се обезбеди здрав емоционален развој, се за играта како важен двигател во развојот на детето. Иако оваа книга е наменета за мајките – голем број од советите и упатствата ќе им помогнат и на татковците!

Издавач

Просветно Дело

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

295,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места