Додади коментар

7600800

7600800

350,00 ден.
Шифра на производ: 7600800

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Чувствително проникнување во лековитата моќ на билките и цвеќињата кое го допира животот на секој човек на основно, емоционално и духовно ниво. Се наведуваат седум психички состојби како резултат на 63 различни причини, со конкретен цветен лек кој доведува до самоизлекување. Покрај тоа, се нудат и други традиционални намени на билката, медицински и козметички.

Издавач

Просветно Дело

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

150,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

390,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места