Како да останеме млади

Додади коментар

Како да останеме млади

Како да останеме млади

350,00 ден.
Шифра на производ: 7600801

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Исцрпно навлегување во богатиот рудник на убавина по природен пат: од природно избелување на забите за сјајна насмевка до напивки со кои би се насочил процесот на побелување на косата и создавање на брчки во спротивна насока. Повеќето од рецептите се лесни за правење и се употребуваат состојки што можат да се најдат без проблем- па би можело веќе и да ги имате дома, на вашиот кујнски рафт или во фрижидерот. Навистина добра книга.

Издавач

Просветно Дело

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

390,00 ден.
Во кошничка

490,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
Во кошничка

150,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места