Здрави и среќни по 40-тата година

Додади коментар

Здрави и среќни по 40-тата година

Здрави и среќни по 40-тата година

350,00 ден.
Шифра на производ: 7600804

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Спротивно на нејзиното име „ По 40-тата година ” претставува дело што, едноставно, мора да се прочита, без разлика дали имате повеќе или помалку од 40 години. Овие по 40-тата година можат да научат како да ја исконтролираат штетата, додека оние над 40-тата година можат да го ублажат забот на времето и неселективниот живот од раните години. Четириесеттите претставуваат последниот бастион кога треба да се свртите и да заклучите што сте направиле за себе си, за вашето тело и за здравјето и да ги отстаните ефектите од младешките задоволства и апетити, како и да се стегнете и да водите здрав живот полн со енергија и смеа во годините што доаѓаат.

Издавач

Просветно Дело

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

350,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
Во кошничка

490,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

590,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места