ПРЕВЕДУВАЊЕ КНИЖЕВНОСТ

Додади коментар

ПРЕВЕДУВАЊЕ КНИЖЕВНОСТ

ПРЕВЕДУВАЊЕ КНИЖЕВНОСТ

400,00 ден.
Шифра на производ: 7400224

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Изданието „Преведување книжевност“ е напишано од проф. д-р Драги Михајловски.

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

400,00 ден.
Во кошничка

1300,00 ден.
Во кошничка

400,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
Во кошничка

1500,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места