Додади коментар

ГРАД – THE TOWN

ГРАД – THE TOWN

140,00 ден.
112,00 ден.
Шифра на производ: 7100971

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Сликовница со лепенки за повеќекратна употреба! Со оваа сликовница детето низ игра со употреба на лепенки ќе научи голем број на зборови од англискиот јазик на забавен начин!

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Останати производи од оваа група

Во кошничка

158,00 ден.
126,00 ден.
Во кошничка

195,00 ден.
156,00 ден.
Во кошничка

189,00 ден.
151,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.
96,00 ден.
Во кошничка

150,00 ден.
120,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места