Додади коментар

VIII одделение - ИТАЛИЈАНСКИ ЈАЗИК

VIII одделение - ИТАЛИЈАНСКИ ЈАЗИК

1142,00 ден.
914,00 ден.
Шифра на производ: 7800172

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Учебник по италијански јазик за осмо одделение.

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

315,00 ден.
Во кошничка

315,00 ден.
Во кошничка

446,00 ден.
Во кошничка

431,00 ден.
Во кошничка

431,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места