Додади коментар

ВЕЛИГДЕН

ВЕЛИГДЕН

180,00 ден.
144,00 ден.
Шифра на производ: 7100067

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Изданието „Велигден“ содржи активности за цртање, боење, лепење и размислување. Изданието ја разработува темата Велигден преку разнобојните илустрации, едукативните насоки и задачи со кои на детето му се овозможува низ активност и забава успешно да ги реши дадените задачи.

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

190,00 ден.
152,00 ден.
Во кошничка

490,00 ден.
392,00 ден.
Во кошничка

450,00 ден.
360,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
200,00 ден.
Во кошничка

150,00 ден.
60,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места