Агата Мистери - Кражба крај Нијагарините водопади

Додади коментар

Агата Мистери - Кражба крај Нијагарините водопади

Агата Мистери - Кражба крај Нијагарините водопади

295,00 ден.
Шифра на производ: 7600760

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Кандидатка за детектив со извонреден нос, патува по светот заедно со неснаодливиот и збркан братучед Лери, со верниот батлер и со мачорот Вотсон, решавајќи ги најзамрсените тајни. Кражба крај Нијагарините Водопади Во еден хотел крај Нијагарините Водопади е извршена кражба: Рамуске, најбараниот крадец во Канада, го обил сефот на една позната опаерска певица и исчезнал со вистинско богатство од накит со непроценлива вредност. Само братучедите Мистери, гонејќи го и следејќи го низ густите шуми населени со мечки,ќе можат да го надитрат и да го фатат.

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

490,00 ден.
Во кошничка

490,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места