Додади коментар

ИГРИ МОЗГАЛКИ

ИГРИ МОЗГАЛКИ

180,00 ден.
126,00 ден.
Шифра на производ: 7100521

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

На голем А 4 формат во овој наслов се нудат доста активности: боење, поврзување, дополнување, лавиринт и пронаоѓање излез од него, откривање скриени елементи итн. Можете да си поминете квалитетно време штрумфувајќи ја сликовницава!

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

130,00 ден.
91,00 ден.
Во кошничка

180,00 ден.
126,00 ден.
Во кошничка

149,00 ден.
104,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
112,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
112,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места